35 155 ₴
31 640 ₴
-10%





Самокат Cruzzer T2 Max Pro прекрасно себе зарекомендував, відмінне співвідношення ціни та якості. Легкий маневрений і в той же час досить швидкий самокат з добрими позашляховими характеристиками відмінно підійде практично для всіх доріг будь-якого міста.
У даному самокаті 10 дюймові пневматичні колеса, велика широка дека з антиковзним покриттям, регульований по висоті кермо і складна конструкція, що дозволяє переносити його без проблем. Також є хороша фара і поворотні сигнали.
Характеристики:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kugoo |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 24000 мА/год |
| Вага | 35 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 50 км |
| Діаметр колеса | 10 мм |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 60 км/год |
| Максимальне навантаження | 150 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 2500 Вт |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 5 годин |