68 975 ₴
58 629 ₴
-15%








Tesla 2800 – один із найпотужніших електросамокатів від бренду Tesla.
Це справжній гоночний болід у світі електричних самокатів, здатний розвинути швидкість до 100 км/год.
Загальна потужність двигунів – 6000W (3000*2) дозволяє користувачеві практично миттєво розігнати машину з місця до найбільшої швидкості, підніматися нагору та подолати перешкоди.
В електросамокаті Tesla 2800 встановлена посилена АКБ, що видає 60V і має ємність 30000 mAh (процес заряджання акумулятора триває приблизно 6 годин). З такою батареєю можна спокійно їздити містом, адже запас ходу становить до 60/80 км.
Електросамокат Tesla 2800 – комфортний потужний міський електротранспорт, що має відмінні технічні дані. Міцна алюмінієва конструкція складається за лічені секунди.
Потужні характеристики визначаються наявністю двох електродвигунів. За підтримки літій-іонного акумулятора модель здатна долати великі відстані на високій швидкості.
Пневматичні колеса діаметром 11 дюймів із високим профілем гуми, добре зчеплюються з поверхнею різного рельєфу, гарантуючи чудову прохідність.
Гальмо здійснюється за допомогою дискової гальмівної системи та рекупірації. Tesla 2800 має широку лист з покриттям, на якому зручно розміститися дорослий райдер. Рульова стійка не регулюється по висоті.
Електросамокат має три режими їзди:
У режимі ECO працює лише заднє колесо. Цей режим ідеально підходить для пересування міських умов. У той же час самокат здатний розігнатися до 30 км/год та проїхати велику відстань завдяки потужному акумулятору з ємністю 30Ah та напругою 60V.
Режим TURBO призначений для шанувальників поїздок на високих швидкостях. При включенні режиму TURBO обидва колеса стають провідними і самокат здатний розігнатися до 60 км/год. Перемикаються режими кнопкою, розташованою на кермі.
Повнопривідний режим SINGLE DUAL дозволяє користувачеві максимально відчути швидкість гоночного монстра, що розганяється до 100 км/год.
Комплектація:
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Tesla |
| Країна виробник | Китай |
| Ємність батареї | 30000 мА/год |
| Вага | 40 кг |
| Вид шини | Пневматична |
| Вікова група | Доросла |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Дистанція пробігу | 60 км |
| Колір | Чорний |
| Конструкція | Складана |
| Максимальна швидкість | 100 км/год |
| Максимальне навантаження | 160 кг |
| Матеріал рами | Авіаційний алюміній |
| Передній/Задній світло | Світлодіодний ліхтар |
| Потужність електродвигуна | 6000 Вт |
| Розмір в упаковці | 120/60/40 |
| Рік випуску | 2026 |
| Стан | Новий |
| Тип батареї | Літієва |
| Час зарядки | 6 годин |